Jdi na obsah Jdi na menu
 


Upír

Popis: Dlouhé a ostré špičáky umožňují upírům sát krev. Někteří sají lidskou, a někteří zvířecí krev. Vůbec nemají rádi česnek, svěcenou vodu, kříž, osikový kůl, zrcadla a kočky. Kočka v nich navodí panickou hrůzu. Upír nevkročí do domu pokud ho sami nepozvete dál.

 

Povaha: Upíři moc velkou povahu nemají. Nejsou ani zlý ale ani hodní. Nemají rádi bavení se s lidmi. Normální jídlo nejedí ale jen sají krev. Jedno napití jim stačí na 3-4 dny. Když se dosyta napijí zčervenají jim duhovky v očích.

 

Společenský život: Upíři žijí v jakých si komunitách. Jsou tam jen vyvolení Upíři. Někteří žijí samotářsky. Upíři vůbec nestárnou. Zůstanou v tom věku ve kterém byli v upíra proměněni. Jsou velice rychlí a hbití dostihnout je celkem nemožné.

 

Zázemí: Skoro žádní upíři nežijí v nějakých starých slepeních plných rakví a mrtvol. Většina z nich žije obyčejným životem jako my lidé. Žijí v domech někde na krajích lesa kde můžou být sami. Mají normální zaměstnání skoro vůbec je od normálního člověka nepoznáte.

 

Boj: Upíři bojují pouze mezi svými klany. O území nebo o zdroj potravy ať už lidí nebo zvířat. V minulosti se dělali různé hony na upíry při kterých mnoho lidí  i upírů přišlo o život. Upíra zabijete jen když mu vrazíte osikový kůl do srdce. Zranit ho můžete politím svěcené vody kterou vysloveně nenávidí. Nebo si pořídit mnoho koček. Upíři se nemají rádi s vlkodlaky a jinými nadpřirozenými bytostmi.

 

Lov: Loví každou noc když mají hlad. Výjimečně loví ve dne. Strategii mají takovou když jich je víc ženou zvíře nebo člověka do slepé uličky odkud se už nemůže dostat. Když je ale upír sám krouží kolem své kořisti dokud neztratí orientaci kde je a poté se na ní vrhne a s chutí se jí zakousne do krční tepny, kde je krev nejchutnější.